KUP KARNET

boks

Boks nie tylko szybko wyszczupla,ujędrnia ciało,poprawia sprawność fizyczność ale co najważniejsze zwiększa uczucie pewności siebie tak potrzebnej w dzisiejszych czasach.
Ważnym atutem treningu bokserskiego jest kształtowanie charakteru, możliwości oderwania się od pracy, komfortu psychicznego to wszystko nauczy Cie, że nie ma nic, czego nie możesz osiągnąć!
Zajęcia prowadzone są w klimatyzowanej sali, doskonale przygotowanej do treningów, wyposażonej w worki treningowe, lustra i tarcze. Pomimo tego, że sala może pomieścić kilkadziesiąt osób, na naszych zajęciach może trenować maksymalnie 12 osób, dzięki czemu instruktor ma szansę każdemu trenującemu w sposób rzetelny przekazać swoją wiedzę, na bieżąco korygować błędy, indywidualnie dobrać plan treningowy. Dzięki naszym zajęciom efekty treningów będą widoczne już po kilku zajęciach.
Mistrzowska Szkoła Boxu prowadzona jest pod okiem jednego z najlepszych Polskich trenerów, a zarazem byłym trenerem Kadry Narodowej Marka Okroskowicza, a patronat nad Szkołą objął sam Damian Jonak.

Zajęcia odbywają się:
Środa 19:00
Sobota 11:00

akceptacja kart Benefit Systems jedno odbicie = jeden trening MSB


Skontaktuj się z nami

x

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych.