KUP KARNET

Każdy z nas jest inny, ma inny metabolizm, inną specyfikę pracy.
Ćwiczenia pod okiem Trenera Personalnego pozwolą indywidualnie dopasować rytm ćwiczeń,
użyte przyrządy oraz zestawy ćwiczeń do potrzeb każdego Klienta.


BARTŁOMIEJ KIDAŁA

Od ponad 20 lat związany z siłownią, przez te lata zdobył ogromną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie kulturystyki. Treningi z Bartkiem to 100% bezpieczeństwa i skuteczności,ponieważ odpowiednia technika wykonywania ćwiczeń oraz skuteczność to droga do sukcesu. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta budzi w nim zapał do treningów. Osoby z którymi ćwiczył lub też ćwiczy doskonale wiedzą,że treningi z nim to nie tylko ciężki i efektywny trening, ale również przyjemność z osiągania celów. NIEZALEŻNIE OD CELU JAKI SOBIE POSTAWIŁEŚ – POMOGĘ CI GO OSIĄGNĄĆ!


MATEUSZ GAWRON

Do każdej osoby podchodzi indywidualnie, starając się dobrać trening do potrzeb i możliwości klienta. Jest zwolennikiem dość dużej intensywności ćwiczeń lecz nie kosztem złego wykonywania ruchu. Jednak nie tylko trening jest składową sukcesu, ponieważ niemniej ważna jest odpowiednia dieta- dostosowana indywidualnie do każdej osoby. Bez odpowiedniej diety nawet najcięższe treningi mogą okazać się nieskuteczne i dlatego już na pierwszym spotkaniu przeprowadza rozmowę o nawykach żywieniowych z klientem i analizuje jego dotychczasowy sposób odżywiania.


SYLWESTER STUDZIŃSKI

Absolwent Akademii RockFit. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął już od najmłodszych lat, pasjonat sztuk walki (boks, kickboxing), koszykówki oraz sportów siłowych. Prywatnie miłośnik sportów zimowych i motoryzacji. Specjalizuje się w treningu crossowym, funkcjonalnym oraz treningu ukierunkowanym na sztuki walki. Trening z Sylwestrem cechuje wysoka intensywność, dba o to,żeby każdy, kto przyjdzie na jego trening dał z siebie wszystko. Z chęcią pomoże Ci zadbać o Twoją sylwetkę, kondycję i doskonałe samopoczucie.


ANNA PRZEDPEŁSKA

Z Fit Your Life związana od początku istnienia najpierw jako instruktor fitness, obecnie również jako trener personalny. Oferuje pomoc w zakresie dietetyki, doboru właściwych ćwiczeń w zakresie redukcji jak i budowy masy ciała. Ceni sobie również trening funkcjonalny, który chętnie stosuje u swoich podopiecznych chcących poprawić kondycję. Trening z Anią upływa w miłej atmosferze. Jeśli jej zaufasz dołoży wszelkich starań by osiągnąć wyznaczony cel i zarazić Cię miłością do sportu!


AGNIESZKA GLENSZCZYK

Od 16 roku życia z ogromną pasją większość czasu spędza na siłowni. W 2014r. postanowiła wystąpić na Pucharze Polski w Mińsku Mazowieckim, a w 2015r. w Mistrzostwach Śląska w kategorii Bikini Fitness na których zajęła 2 miejsce oraz Mistrzostwach Polski w tej samej kategorii na których zajęła 3 miejsce. Poprzez ułożenie odpowiedniej diety oraz planu treningowego pomoże Wam w osiągnięciu zamierzonego celu, a w razie potrzeby również w przygotowaniu do zawodów sportowych. Budowa i kształtowanie sylwetki to ciężka praca wymagająca poświęceń i motywacji w 100%.

Skontaktuj się z nami